GÜNEŞ VEİN CUT

Özel mekanlarda son derece rahat bir şekilde kullanılabilecek ürün türlerinden biri olan Sarı Traverten ürünü kendisine has özel görüntüsüyle yaşam alanlarını süslemeye devam ediyor. Travertenlerin nasıl oluştuğunu pek çok kişi bilir. Afyon Sarı Traverten doğal görüntüsü ile her zevke hitap eden travertenlerin yaşam alanlarında kullanılmaya başlanması her daim tercih edildiğini de gösteriyor. Onlarca yıldır insan yaşamında yer alan bir ürün olması da son yıllarda çıkan bir ürün olmadığını gösteriyor. Doğa insanlığa durmaksızın vermeye devam ediyor. Doğa verdikçe yaşam alanlarında özel görüntüler ortaya çıkıyor. Bugün evlerdeki eşyalardan tutun da banyolarınızdaki kaplamalara kadar her şeyi doğaya borçlu görünmekteyiz. Doğada onlarca hatta yüzlerce yıl içerisinde oluşan çeşitli kayaç, kaya, ağaç gibi unsurlardan yararlanılarak yapı ürünleri ortaya çıkarılıyor.

Doğadan faydalanılarak elde edilen traverten taşının özel işlemlerden geçirilmesinin ardından kullanıma hazır hale gelmesi her daim tercih edilmesini de sağlamıştır. Kullanım alanları içerisinde yarattığı özel etkiler sayesinde sarı traverten pek çok noktada değerlendirilmekte. Cross cut, vein cut, honlu eskitme, fırçalı kenar kırık, f.pattern set, mucartalı, vein cut plaka, blok, cross cut plaka, patlatma ve basamak gibi kendi içinde görünüm ve işlevlerine göre ayrılmış olan ürün grubunun her daim tercih edilen ürünlerden olduğu dikkat çekiyor. Modern dünyamızda sunumu yapılan yapı malzemesinin çok özel bir kullanıcı kitlesi mevcut.

İnsanlarımızın bir kısmının Sarı Traverten ürününü duymadıkları dikkat çekiyor. Duyup yaşam alanlarına uygulattırarak kullanmaya başlayan kullanıcılarında zaman içerisinde elde ettikleri memnuniyetten yola çıkarak özel dekoratif işlemler yapmaya başladıklarına tanık oluyoruz. Her daim rahatlıkla tercih edilebilecek ürün türlerinden biri olarak tüm olanaklarını kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Kullanıcılarına sunmuş olduğu özel imkanlar sayesinde kısa süreler içerisinde dikkat çekmiş olacak ki yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Tercih sebeplerinden biri de sağlıklı ürünlerden olması olduğunu söylemek mümkün. Teknolojinin yardımı ile eşsiz bir yapıya kavuşturulmuş olan bu ürünlerin gerçek özellikli yapıları ile tüm olanaklarını kullanıcılarına sunduğuna tanık oluyoruz.

Afyon Sarı Traverten, Türkiye’de çıkarılan bir tür sarı travertendir. Bu taş özellikle Yapı taşı, tezgah, lavabo, anıtlar, havuz başa çıkma, eşikler, süs taşı, iç mekan, dış cephe, duvar, zemin, kaldırım ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Ayrıca piyasa da Sarı Traverten Afyon, Sarı Traverten Işık, Afyon Altın Traverten olarak da adlandırılır.

Sarı traverten döşeme ve kaplama için uygun olup; koyu kahverengi renk tonları, sarı traverten mozaik, söve, lavabo vb. gibi ürünleriyle kombine edilebilir. Sarı Traverten Eskitme, bahçe döşeme, cephe kaplama, basamak, pencere sövesi, lavabo, bordur, süpürgelik, dekoratif patlatma mozaik, denizlik, küpeşte, havuz kenarı vs alanlarda kullanılmaktadır.

Sarı Traverten; Yoğun parlak sarı ve beyaz yatay desenlere sahiptir. Sarı traverten iç alanlar için her türlü uygulamada kullanılabilir.

Emet Sarısı Traverten yada diğer bilinen ismi ile Scabos Traverten çok renkli travertenlere verilen genel addır.Türk Scabas Travertenleri dünyada diğer ülke rakipleri ile karşılaştırıldığı zaman fiyat / kalite oranı ile lider konumda yer alan ülkeler arasında yer almaktadır. Türkiye’de ocaktan çıkarılan bir tür kahverengi travertendir. Bu taş özellikle dış, iç mekan, duvar kaplama ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Scabos Brown Traverten olarak da adlandırılır.

Yaşam alanlarına doğal dokudan vazgeçmeden farklı renkler katmak isteyenlerin tercihi olan Emet Sarısı Traverten; çok renkli dokusuyla bulunduğu ortamlarda kendisini ön plana çıkartıyor. Sarı rengin hakimiyetin de araya giren kırmızı ve kahverengi tonları ile doğal ve otantik dokuyu buram buram hissettiriyor.

Doğal dokuyu ön plana çıkartarak eskitme, dolgulu ve honlu olarak kullanılan Emet Sarısı Traverten, hem iç mekan hem de dış mekan zemin döşemesi, duvar kaplaması, basamak ve özellikle de dekoratif uygulamalarda tercih sebebidir. Döşeme uygulamalarında diğer traverten çeşitlerine bordür uygulaması olarak eşlik edebileceği gibi, tek başına ana döşeme taşı olarak da kullanılmaktadır. Çok renkli oluşu nedeni ile özellikle teras ve bahçe döşemelerinde talep görmesini sağlamaktadır. Yemyeşil çimlerle olan uyumuna hayran kalacaksınız. Sarı Traverten çoğunlukla cephe, yürüyüş yolları ve araba yolları, havuz basamakları, dış merdivenler, dış mekan şöminesi, havuz güvertesi ve banyo için kullanılır. Sarı Traverten, ortama coşku yayan sarı renginden dolayı havuzlar ve park yürüyüş yolları ile üniversiteler ve büyük binalar için oldukça popüler olan travertenlerden biridir. Sarı traverten, bej, kahverengi ve siyah damarların alt tonları ile açık ve koyu altının hoş bir karışımıdır. Emet Sarısı Traverten Türkiye’de çıkarılıp üretilmektedir. Bugün piyasadaki birçok altın travertenin aksine, Scabas Traverten tüm seçim boyunca mevcut olan tutarlı, zengin bir sarı renge sahiptir.

Travertenler ürünler içerisinde Afyon Sarı Traverten sağladığı doğal görünüm ile özel mekânlar için en çok tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Afyon Sarı Traverten çeşitleri doğal görünümünün yanı sıra yapısı sebebiyle her türlü mevsim şartlarına karşı son derece dayanıklı taşlar olarak ön plana çıkıyor. Sarı Traventen taşlar özellikle dış yüzey kaplamasında sağladığı doğal görünüm ve uygun maliyetli estetik yapı ile tercih ediliyor.  Firmamız tarafından sunulan tüm Afyon Altın Traverten çeşitleri kalite anlamında birçok aşama ve kontrolden geçtikten sonra size ulaşıyor. Firmamız bünyesinde tüm özle mekanlar için iç ve dış yüzerlerde kullanılmak üzere Sarı Traverten çeşitlerini sunuyoruz. Sunduğumuz bu Sarı Traverten çeşitlerinin kalite ve maliyeti sizleri bütçesine büyük oranda katkı sağlıyor. Sarı Traverten Işık ürünlerin en önemli özelliği sağladığı rüstik tarz ve doğal görünüm oluyor. Mekânlara kattığı hava ile birlikte kültürel etki ve modernliği bir arada yaşanabiliyor. Bu özelliği ile birlikte Sarı Traverten Işık çeşitleri dekoratif olarak yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Herkes seçtiği çeşit ile kendi tarzını yapılarda sağlayabiliyor. Dekoratif sarı traverten çeşitleri ile dekoratif etki en uygun maliyetlerle ve yüksek etki derecesiyle saplanmış oluyor. Firmamız sektördeki en deneyimli ve profesyonel işletmelerden biri olarak size gerek kullanım alanınıza en doğru Afyon Sarı Traverten çeşidini gerekse en doğru fiyat analizini sunuyoruz. Özel mekanlar ve birçok dekoratif kullanım alanında kendisini gösteren sarı travertenler, her türlü mevsim şartlarına karşı dayanıklı ve kaliteli bir üretimin sonucu olmaktadır. Estetik kıvamı ile her yapıya ekstra bir şıklık sunmasının yanı sıra ucuz maliyeti ile de müşterileri memnun etmektedir Emet Sarısı Traverten ürünlerinin iç ve dış cephe kaplamalar başta olmak üzere, dekorasyon ve yapı kullanımlarında da tercih edildiği bilinmektedir. Özellikle dış yüzey kaplamalarda tercih edilen Afyon Sarı Traverten ürünleri dayanıklılığı ve doğru görünümü ile bilinmektedir. Kalitesinden ödün vermeksizin düşük maliyetli fiyatları ile de birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Sarı Traverten ürünlerinin kalitesi üretim sürecinde test edilmekte ve son aşamada son satışa sunulmaktadır. Kullanım alanları geniş bir ölçeğe yayılan Scabos Traverten  hem estetik şıklık, hem ucuz maliyet, hem de kalitesi ile göz doldurmaktadır.

Dekoratif ve kaplama alanlarında Emet Sarısı Traverten modelleri tüm gereksinimi karşılayacak bir yetkinliğe sahiptir. Firmamızın bu konuda sağladığı fiyat ayrıcalıkları, hızlı ve güvenilir teslimat gibi faktörleri de göz önünde bulundurmalısınız. Emet Sarısı Traverten ürünlerinin gerek şıklığı, gerek dayanıklılık, gerek ücret seçeneklerinde uygunluk birçok müşteriye ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır. Dekorasyon ve cephe kaplama alanlarında kalite ve estetizm doygunluğu sunacak Emet Sarısı Traverten  ürünleri uzun ömürlü ve son derece dayanıklı bir ayrıcalık yaratacaktır.

ENGLISH

GUNES VEIN CUT

Yellow Travertine product, which is one of the product types that can be used very comfortably in private spaces, continues to decorate living spaces with its unique appearance. Many people know how travertines are formed. The fact that Afyon Yellow Travertine is used in living spaces with its natural appearance, which appeals to all tastes, shows that it is always preferred. The fact that it is a product that has been in human life for decades shows that it is not a product that has come out in recent years. Nature continues to give humanity ceaselessly. As nature gives it, special images emerge in living spaces. Today, we seem to owe everything to nature, from furniture in homes to coatings in your bathrooms. Building products are produced by making use of various rocks, rocks and trees that have been formed in nature over tens or even hundreds of years.

The fact that the travertine stone, which is obtained by making use of nature, is ready for use after special processes has made it always preferred. Thanks to the special effects it creates within its usage areas, yellow travertine is used in many points. It draws attention that the product group, which is separated according to its appearance and functions, such as cross cut, vein cut, honed tumbled, brushed, edge broken, pattern set, hammerhead, vein cut plate, block, cross cut plate, blasting and stair is always preferred. The building material presented in our modern world has a very special user base.

It is noteworthy that some of our people have not heard of the Yellow Travertine product. We witness that users who heard and started to use them by having them applied to their living spaces, started to make special decorative processes based on the gladness they gained over time. It continues to offer all its possibilities to users as one of the product types that can be easily preferred at all times. Thanks to the special facilities it offers to its users, it will draw attention in a short time, which is intensely preferred. It is possible to say that one of the reasons for preference is that it is from healthy products. We witness that these products, which have been brought to a unique structure with the help of technology, offer all their possibilities to their users with their real featured structures.

Yellow Travertine Afyon, Turkey travertine extracted from a kind of yellow. This stone is especially good for building stone, countertops, sinks, monuments, pool coping, sills, ornamental stone, interior, exterior, wall, floor, pavement and other design projects It is also called as Yellow Travertine Afyon, Yellow Travertine Light, Afyon Gold Travertine in the market.

Yellow travertine is suitable for flooring and covering; dark brown shades, yellow travertine mosaic, jambs, sinks, etc. It can be combined with such products. Yellow Travertine is used in areas such as tumbled, garden flooring, facade covering, step, window jamb, sink, border, skirting, decorative split face mosaic, windowsill, handrail, pool edge, etc.

Yellow Travertine has intense bright yellow and white horizontal patterns. Yellow travertine can be used in all kinds of applications for interior areas.

Emet Yellow Travertine, or Scabos Travertine, as it is known, is the general name given to multi-colored travertines. When compared with other country competitors in the world, Turkish Scabas Travertines are among the leading countries in terms of price / quality ratio. It’s a kind of brown travertine extracted from the quarry in Turkey. This stone is especially good for exterior, interior, wall cladding and other design projects. It is also called Scabos Brown Travertine.

Emet Yellow Travertine, which is the choice of those who like natural texture and want to add different colors to their living spaces, brings itself to the fore with its multi-colored texture. With the red and brown tones of the dominance of yellow, it makes you feel natural and authentic.

Emet Yellow Travertine, which is used as tumbled, filled and honed by emphasizing the natural texture, is preferred for both indoor and outdoor flooring, wall covering, step and especially decorative applications. It can be applied as a border to other types of travertine in flooring applications, or it can also be used as the main floor stone alone. Due to its very colorful nature, it makes it particularly demanding for terrace and garden flooring. You will be amazed by its harmony with the lush grass. Yellow Travertine is mostly used for facade, walkways and driveways, pool steps, exterior stairs, outdoor fireplace, pool deck and bathroom. Yellow Travertine is one of the most popular travertines for pools and park walkways, universities and large buildings due to its yellow color that spreads enthusiasm. Yellow travertine is a lovely blend of light and dark gold with undertones of beige, brown and black veins. Yellow is produced in Emet removed Travertine Turkey. Unlike many gold travertines on the market today, Scabas Travertine has a consistent rich yellow color available throughout the entire selection.

Among the travertines products, Afyon Yellow Travertine is among the most preferred varieties for private spaces with its natural appearance. Afyon Yellow Travertine varieties stand out as extremely durable stones against all seasonal conditions due to their natural appearance as well as their structure. Yellow Traventen stones are preferred especially for the natural appearance and cost-effective aesthetic structure they provide in the outer surface coating. All Afyon Gold Travertine varieties offered by our company reach you after going through many stages and controls in terms of quality. We offer Yellow Travertine varieties to be used in interior and exterior floats for all special spaces within our company. The quality and cost of these Yellow Travertine varieties we offer contribute greatly to your budget. The most important feature of Yellow Travertine Light products is the rustic style and natural appearance. Cultural impact and modernity can be experienced together with the air it adds to the spaces. Along with this feature, Yellow Travertine Light varieties are heavily preferred as decorative. Everyone can provide their own style with the variety they choose. With decorative yellow travertine varieties, the decorative effect is stuck with the most affordable costs and high efficiency. As one of the most experienced and professional businesses in the sector, our company offers you the most accurate Afyon Yellow Travertine type for your area of ​​use and the most accurate price analysis. Yellow travertines, which show itself in special places and many decorative areas of use, are the result of a durable and high quality production against all seasonal conditions. It is known that Emet Yellow Travertine products are preferred in decoration and building use, especially in interior and exterior cladding, as well as offering an extra elegance to every building with its aesthetic consistency. Afyon Yellow Travertine products, which are especially preferred in outer surface coatings, are known for their durability and correct appearance. It is preferred by many customers with its low cost prices without sacrificing quality. The quality of Yellow Travertine products is tested in the production process and offered to the final sale at the last stage. Scabos Travertine, which has a wide range of usage areas, impresses with its aesthetic elegance, low cost and quality.

In decorative and coating areas, Emet Sarısı Travertine models have the competence to meet all needs. You should also consider factors such as price privileges, fast and reliable delivery provided by our company. Emet Yellow Travertine products offer privileged opportunities to many customers in terms of elegance, durability, and convenience in price options. Emet Sarısı Travertine products, which will offer quality and aesthetic saturation in decoration and facade cladding areas, will create a long-lasting and extremely durable privilege.